Converse představil novou kolekci obuvi Converse CX. Čím vás překvapí?

12.02.2021

Nová kolekce legendárního výrobce obuvi Converse je tady. Za úkol si přitom klade odkázat na dědictví cestovatele, sportovce a vizionáře Chucka Taylora. Její součástí je hned několik modelů, které se dočkaly zajímavých materiálů a barev. Podívejte se na ně zblízka. 

Chuck Taylor All Star CX

Tento model symbolizuje nejpohodlnější update milované klasiky. Nově se přitom u Chuck Taylor All Star CX objevuje zajímavý pásek na patě, který zajišťuje jednoduché, rychlé a zároveň komfortní nazouvání. Technologie CX byla použita na svršku bot a pěnové mezipodešvi, která se díky ní přizpůsobí každému vašemu pohybu.

Run Star Hike

U modelu Run Star Hike si na první pohled všimnete výrazné platformy, která z nich dělá opravdu stylový kousek. Svršek je zhotoven z prošívaného úpletu a je doplněn o extra vrstvu, která zvyšuje odolnost a zajišťuje ochranu před nejrůznějšími vnějšími vlivy.

Chuck 70

U obuvi Chuck 70 značka přistoupila k industriálnímu materiálu ripstop, jehož struktura se stala nejvýraznějším prvkem bot. Jednotlivé švy jsou dále nahrazeny páskou a klasické tkaničky outdoorovým vázáním. Zkrátka a jednoduše - Chuck 70 jsou opravdu originální.

zdroj fotek: conversecz.com