Co TAKHLE: Obléknout se jako GIGI HADID?

16.10.2017
Tahle kráska se proslovila zejména jako modelka přední značky Victoria's Secret. Také je to žena, která ulovila Zayna Malika. Co ale především této dvaadvacetileté Američance všechny ženy závidí, je její styl. Vypadá to, jako by se oblékala úplně jednoduše a skoro jako by měla ve kříni už předem připrevené outfity. Všechno jde ruku v ruce, tak jako její krása s jejím povoláním.
První outfit jsem zvolila trochu neobvyklý. Zvonáče s mohutným kožichem a jehly. Tahle kombinace ve mně evokuje 70. a 80. léta v Americe. Řekla bych, že pokud máte něco podobného doma (jakože já třeba mám), tak není vůbec od věci to v této kombinaci provětrat i v ulicích.
Další outfit  se mi líbí zejména pro ty elegantní lakované polobotky a rošťácky doladěný zbytek outfitu. Věci, které bych k sobě třeba vůbec nevolila, protože by mě to ani nenapadlo, spolu vytváří skvělý komplet.
Poslední Gigiin módní krok v podání all black. Krásný a jednoduchý outfit vhodný do práce i do města. Hodně dobře vybrané kousky. Za povšimnutí stojí i zlaté doplňky, které ladí se zipy na kalhotech. Tleskám. :-)