Chybí vám Síla? Získejte ji s oblečením Star Wars

13.12.2019

Star Wars je kultovní sága, která si podmanila miliardy lidí po celém světě. Kromě mužů a dětí jí podlehly i zástupkyně něžného pohlaví. Dnes se mrkneme na to, jak se kousek z jejího hvězdného prachu dostane do vašeho šatníku.

Od prvního promítání Star Wars (v překladu Hvězdných válek) uplynula už řada let. Svou premiéru měl film v roce 1977 a od té doby se pravidelně posouváme v příběhu. Ani rok 2019 není v tomto ohledu výjimkou. Právě v tuto chvíli totiž odpočítáváme pouhé dny do uvedení filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. (Který můžete shlédnout od 19. prosince.)

Protože poslední hodiny čekání bývají ze všech nejhorší (případně chcete na premiéru filmu dorazit dostatečně stylově), můžete toto čekání využít k tomu, abyste si opatřili několik Star Wars módních doplňků.

Značky, které milují Star Wars

Vlna popularity filmu Star Wars se nevyhnula ani světovým módním firmám. Ty se teď doslova předhánějí v tom, která z nich své fanoušky potěší zajímavější nabídkou.

Samsonite Star Wars

U značky kufrů a zavazadel Samsonite si koupíte kabinový kufr Star Wars Ultimate 25C. Kromě toho, že má kolečka a madlo ho zdobí hlava temného lorda Darth Vadera. Díky černé barvě také nemusíte mít obavu, že se vám během cestování ušpiní. Děti zase ocení modrý batoh Funtime Disney Star Wars Intergalactic, který má (taktéž) v jedné z variant zabudovanou trolej

Samsonite - kolekce Star Wars

Invicta Star Wars

Hodinky Invicta jsou vhodné pro milovníky designu a populární světové kultury. Ty z kolekce Star Wars mají převážně tmavé barvy, mezi kterými vévodí černá, šedá a stříbrná. Výjimkou nejsou ani drobnější zlaté hodinky s kovovým náramkem pro ženy. Ciferníky hodinek pak mají barvy a design, který je přizpůsobený vzhledu jednotlivých filmových postav. (V kolekci je Darth Vader, C-3PO ale i Boba Fett.)

Invicta - kolekce Star Wars

Levi´s Star Wars

Ve Star Wars kolekci oblečení Levi´s jsou dámské i pánské mikiny přes hlavu, džínové bundy i stylová filmová trička. Kromě potisků postav jsou opatřené logem Star Wars a nejznámějšími filmovými hláškami.

Levi´s - kolekce Star Wars

Crocs Star Wars

Ani značka Crocs nezůstává se svou kolekcí Star Wars nijak pozadu. Boty jsou určené především dětem, které budou jejich filmový hrdinové provázet takřka na každém kroku.

Crocs - kolekce Star Wars

Jen je potřeba myslet na to, že se ve většině případů jedná o limitovanou edici. Kdo tedy bude s nákupem příliš otálet, tomu mohou zůstat oči pro pláč.

Star Wars v módě pro ženy

Protože dámy mají přednost, podíváme se na to, jaké Star Wars módní kousky jsou aktuálně dostupné právě pro ně. I když je jejich výběr trochu menší, než je tomu u dětí a u pánů, nemusíte mít strach, že byste s nimi udělala nějakou menší parádu.

Nejvíce oblíbená jsou Star Wars trička. Nejčastěji jsou dostupná v barvách, mezi které patří bílá a černá. Podle preferencí si zvolíte i taková, na kterých je vyobrazená vaše nejoblíbenější filmová postava. Od roztomilého robota R2D2, přes Troopera až po princeznu Leiu.

Hodně oblíbené jsou u něžného pohlaví i Star Wars mikiny, Star Wars hodinky a Star Wars zavazadla a kufry. Jestli jste opravdová fajnšmekerka, neměla by vám chybět ani Star Wars peněženka, nebo stylový pár Star Wars bot. (Většinou jde ale o nazouváky a žabky. Jejich nošení si tedy budete muset nechat až na léto.)

Star Wars v módě pro děti

Hvězdné války jsou přeci jen doménou dětí, které tento fantazijní svět jednoduše milují. Proto budou určitě nadšené, když jim k jejich hrám nadělíte odpovídající filmovou výstroj. (Se kterou se z nich během chvíle stane Luke Skywalker, Darth Vader či moudrý mistr Yoda.)

Aby se mohly dětičky vyřádit venku i za zimního počasí, opatřete jim Star Wars teplákovou soupravu, nebo sportovní kalhoty. (Zvlášť oblíbené jsou Darth Vader mikiny a Darth Vader trička.) Drobnou lstí z vaší strany může být i koupě Star Wars zimní čepice, která zaručeně zůstane po celý den na hlavě. (Takže už žádné nachlazení a záněty středního ucha.) Samostatné oblékání a obouvání s dětmi natrénujete i v případě, že jim nakoupíte několik párů Star Wars ponožek a Star Wars bot.

Pokud máte doma malého školáka či předškoláka, potěšit ho můžete i Star Wars penálem, školním batohem či Star Wars budíkem.

Star Wars v módě pro muže

Říká se, že muži jsou jako děti. Pokud tedy ještě pro svého partnera nemáte žádný vánoční dárek, můžete sáhnout po oblečení a doplňcích z jeho oblíbeného filmu. (Za předpokladu, že víte, že je jeho fanouškem a trefíte se i do jeho nejoblíbenější postavy.)

Sáhnout můžete třeba po:

• Star Wars tričku
• Star Wars čepici
• Star Wars mikině
• Star Wars bundě
• Star Wars hodinkách
• Star Wars ponožkách
• Star Wars peněžence
• Star Wars spodním prádle
• Star Wars taškách a batozích

A po asi miliardě dalších kusů oblečení, bot a doplňků, které si okamžitě získají srdce i toho největšího mrzouta a bručouna. Hvězdné války zkrátka hýbou celým světem. Proto nezůstávejte pozadu a nějaký pěkný kousek opatřete každému členovi vaší rodiny.