Červeno modré šílenství

13.09.2016
Kombinace energické až agresivní červené s uklidňující modrou vám může připadat trošku šílená. V někom může dokonce evokovat sportovní dresy. Pokud však budete vybírat barevné doplňky s citem, bude tento mix představovat skvělou možnost pro oživení podzimního outfitu.

Červená

Červená patří mezi teplé stimulující barvy dodávající odvahu. Lidé, kteří ji mají v oblibě jsou většinou dobrosrdeční, upřímní, ale také tvrdohlaví. Červená je velmi výrazná, hodně lidí se ji proto do svého šatníku bojí zařadit. Nebuďte bázliví a oživte s ní alespoň svůj botník nebo sbírku kabelek.

Modrá

Jak se říká... modrá je prostě dobrá. Mimo to navozuje pocit klidu a vyrovnanosti. Dokonce má unikátní vlastnost - snižuje chuť k jídlu! To ale nemůžeme potvrdit, takovou zkušenost s modrou nemáme :) V módě může působit někdy chladným dojmem, proto se nemusíte ani trochu bát kombinovat ji s ohnivou červenou.

Jak to správně nosit

Pokud zvolíte takto barevné doplňky, samotný outfit by už nijak barevný být neměl. Ideální je kombinace s bílou, černou, béžovou a pískovou barvou.