Buďte za hvězdu na vašem vánočním večírku!

06.11.2017

Formálnost

Na vánočním večírku se chce každý ukázat v tom nejlepším světle. Vyměnit nudné obleky a kancelářské kostýmky a obléknout si něco hezkého a slavnostního. Stále však platí pravidlo zůstat formální. Žádné vybízející výstřihy ani šaty těsně pod zadek. Myslete na to, že tam budou vaši nadřízení. Pokud jste nadřízená vy, měla byste to dát taktéž najevo svým oblečením. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka.

Slavnostní večírek

O večírcích, kde není očekáván určitý dresscode se budeme bavit zase příště. Dnes bych vám ráda ukázala outfity vhodné na večírky slavnostnější, kde víte, že se od vás očekává něco společenského. Na tyto večírky se podle mě nehodí věci s květovanými a jinými potisky. Raději bych zvolila jednobarevné šaty, ale ze zajímavého materíálu či s netradičním střihem. 

Krátké nebo dlouhé

Šaty na tento druh večírku jsou podle mě ideální v délce pod nebo těsně nad kolena. Také je vhodné se zamyslet nad svým věkem. Mladší ženy si mohou dovolit šaty o něco kratší. Starší by se měly s ohledem na svůj věk držet při zemi a jako pravé dámy zvolit vhodnou délku. Pokud si chcete vzít dlouhé šaty, tak samozřejmě můžete anebo sáhněte po overalu.

Lodičky a psaníčka

Klasika, která by se měla dodržovat, jsou lodičky. Chápu, že se některé ženy k těmto botám nehrnou. Zde je možnost se rozhodnout hned mezi několika alternativami. Můžete zvolit silný krátký podpatek. V této botě se vám bude chodit pohodlně. Pokud se přece jen podpatkům chcete vyhnout a třeba i ze zdravotních důvodů, sáhněte po balerínách. K  botám zvolte elegantní psaníčko nebo jednoduchou kabelku a doplňte vše o jednoduché šperky. :-)