Boty UGG se opět vrací do módy. A těšit se můžete nejen na válenky

12.02.2021

Značka bot UGG je dodnes velmi kontroverzní. Někteří na pohodlné boty z ovčí vlny nedají dopustit, jiní je haní za to, že jsou nevkusné a ošklivé. I když má spousta lidí na UGG různé názory, značce se podařilo uspořádat skvělý comeback. Na co všechno se můžete těšit?

Pantofle a sandály, které mají více využití

Pod značkou UGG si většina z vás představí hřejivé válenky nebo sněhule, které se hodí do chladnějšího počasí. Ve velkém comebacku UGG ale dominují především pantoflesandály a neotřelá domácí obuv z ovčí vlny. Svůj podíl na tom má i současná situace, kdy většina lidí tráví spoustu času doma. Pohodlné boty se skvěle hodí jak na jarní procházky městem, tak i na domácí „babinec“ s kamarádkami. Možná jsou trochu netradiční, ale módním trendům se koneckonců meze nekladou.

Tenisky přijdou vhod každému

Pokud nejste fanouškem válenek, a nenadchly vás ani pantofle a sandály z ovčí vlny, nezoufejte. Do módy se vrací i UGG tenisky, ve kterých můžete vyběhnout do jakéhokoliv počasí a vaše nohy budou stále v suchu a teple. A jelikož je pohodlí hlavní výsadou této značky, budete se cítit doslova jako v bavlnce. Nosit je můžete třeba k džínám a saku, nebo i k teplákové soupravě.

zdroj fotek: instagram.com/ugg