Boty na podzim/zimu 2017

27.09.2017
Stejně jako každý podzim, i letos můžeme na módních molech vidět hromadu trendů týkajících se bot... a vybrat jen jedny dokáže pořádně potrápit! Stojí to nejen hromadu úsilí - zhodnotit, které se nám nejen líbí, ale které budou především pohodlné, snadno kombinovatelné, určitě bychom neměly kvůli výhodné ceně zapomínat ani na kvalitu. Zároveň je ale výběr nových bot takovým malým tréninkem sebezapření, protože nevím jak vy, ale mně se při představě, že mám z toho ohromného množství novinek vybrat třeba jen jedny jediné boty, snad i zatmívá před očima! :D

Pojďte se se mnou podívat na 5 největších „must have", které můžou tuto sezonu zdobit naše nožky! A podle čeho jsem vybírala? - Nechala jsem se inspirovat nejpopulárnějšími fashion blogerkami z celého světa, prošla všemožné ať více či méně známé obchody a samozřejmě jsem se při procházení po ulici nezapomněla dívat kolem sebe, protože streetová móda (= z anglického „móda ulice" a to doslova, protože ji netvoří módní návrháři, ale my bežní smrtelníci tím, v čem denně na ulici vyrazíme:)) zkrátka nikdy neomrzí!

Pokud vás tedy nákup nových bot na nadcházející sezonu teprve čeká, tenhle článek byl stvořen přímo pro vás! :))
Sandálky na zimu?  Proč ne! I když můžeme pomalu čekat už i nějakou tu sněhovou nadílku, je potřeba myslet na to, že v klubech a restauracích je přeci teplo celoročně! Pokud jsou navíc vaše vysněné botky na podpatku SATÉNové, gratuluju! Ulovily jste módní trend číslo jedna :)). Odbočme na chvilku od bot - v módě jako takové jsou hitem SAMETové kousky a právě ty neodlehčíte lépe snad ničím jiným, než nebesky lehoučkým saténem (a co třeba kombinace několika trendů najednou... je libo sametové kozačky?! :)) No a pokud si na boty na podpatcích zrovna nepotrpíte, IN budete i pokud sáhnete například po saténových teniskách.
Čím odlehčit elegantní outfity?  Módní policie radí vsadit na lehké rebelství. Obout můžete vyloženě rockerské boty se šněrováním až ke kolenům a nebo sáhnout po jejich civilnější verzi, která je mým favoritem! Ty moje jsou z e-shopu Asos, bohatě zdobené nýtky, se dvěma přaskami... a kam pro ně vyrazíte vy? :))
Moje barva to tedy nikdy nebyla, ale pokud mi nějaká barva zaručeně strhne pohled a zároveň je pro mě synonymem vášně a nespoutanosti - je to právě červená. Každoročně nás v obchodech zaplaví množství kozaček především v černé a hnědé barvě a červenou tak vidím jako skvělou příležitost ten podzimní stereotyp trošku rozzářit - doslova! :D :)) Okouzlí vás matné nebo máte odvahu i na neobvyklý latex?
Přehlídková mola se zahalila do lesku - třpytky, metalické barvy, ale také bohaté zdobení kamínky - zkrátka čím blýskavější, tím lépe! Protože i outfit tvořený basic kousky získá okamžitě jiný rozměr, když k němu nazujete střevíčky, které by vám mohla závidět i samotná Popelka!:)
Když se před několika lety ve filmu „Pravá Blondýnka" objevila Elle Woodsová v botách s kožešinkou, srdce nejedné z nás zaplesalo... a já si, snad kvůli těm botám? :D od té doby přála být také právničkou. Sandálky na podpatku s kožešinkou už můj botník zdobí, studium práv také probíhá... tak bych řekla, že jde vše podle plánu :D

Tak kterými z uvedených botiček letos rozzáříte pochmurné podzimní ulice!? :)