Boho? Boho!

09.09.2017
Hippie neboli boho styl asi nikdy nevyjde z módy. A mně asi nikdy nepřestane bavit. Nedávno jsem na chalupě ve skříni s odloženými věcmi objevila úžasné zvonáče Levi's. Teď je nosím skoro pořád a jsem superráda za to, že jsem vetešnice a všechno vždycky prohrabu. Aby také ne, když potom objevuji takovéhle zapomenuté perly. :-)
Horní díly, které jsem pro tuto inspiraci vybrala, vás možná nezaujmou hned na první pohled, ale na ten druhý si je zamilujete! Obyčejné bílé halenky s rafinovaným zdobením jakoby samy říkaly „Obleč si mě!" Rozevláté šaty už teď nejspíše nebudou moc praktické, ale na horké letní dny jsou ideální.
Doplňky, kabelky, batůžky... Všechno tohle patří také k hippiekům, tak, jak je známe. Bez lenonek by to nebylo kompletní asi nikdy. Mně osobně zrovna nesluší a vždycky jsem záviděla těm, kteří si můžou tyto brýle dovolit. A co vy?
Jak jsem říkala, já už své zvonáče mám. Dlouho jsem je odsuzovala a teď je miluju. Pokud nejste zvonáčový typ, tak nezoufejte. Boho styl má nepřeberné množství možností! :-)
Ponča i přehozy jsou na toto období aktuální. Je fajn, že se hodí i na běžné nošení. K boho stylu ale také neodmyslitelně patří. A boty? U těch se meze fantazii nikdy nekladou. Barevné a s třásněmi, s podpatky i bez. Je to jen a jen na vás.