Bling bling

28.04.2017
Když jsem si před pár dny vybírala nové sandálky na léto, konkrétně tedy na chození k vodě, představa ohledně jejich stylu byla jasná - masivnější nazouváky, samozřejmě pohodlné, je jedno, jestli s potiskem, nebo bez... protože to samozřejmě nejsou bůh ví jak náročné požadavky, botek jsem objevila hromadu a tak následovalo rozhodování, jaká barva bude ta pravá!?  V první chvíli (ostatně jako vždy, když cokoli na sebe vybírám :D), jsem sáhla po černé, protože se bez debat hodí téměř ke všemu, což jsem si ale nakonec rozmyslela, protože mi dáte určitě za pravdu, že i když je černá elegantní, luxusní, nadčasová... jednoznačně to není barva letní!
Ale jelikož jsem sháněla boty na pláž a plavky jsou jedním z mála kousků oblečení, které vyhledávám v co nejzářivějších barvách, vybrat k nim ladící boty nebylo zrovna jednoduché... pokud jsem nechtěla černou... a také bílou - čistě z praktického hlediska a protože se prostě znám! :D Když jsem se tak snažila objevit barvu, která bude vypadat skvěle ke všem ostatním a přitom bude v letním duchu, do oka mi padl holografický potisk. Určitě to není trend, který okouzlí každého, protože hodně lidem připomíná kosmické obleky a nevím co ještě :D, ale stejně jako všechno i holografické potisky mají kromě svých odpůrců také hromadu příznivců... a dle nabídky obchodů pozitivní ohlasy jednoznačně převládají! :))
Mě tenhle „vesmírný styl" nejvíce okouzlil právě na botách a kabelkách, kde také nejvíc vyniká a věřte mi, že pokud i k obyčejnému tričku a džínám vezmete holografické psaníčko, máte o obdivné pohledy jistojistě postaráno :))... Že je to na vás příliš lesku najednou? V tom případě sáhněte po méně výrazných kouscích s dotekem holografie, kterými mohou být například trička, mikiny, šperky s duhovým kamínkem, ale třeba také kousky, které nejsou vyloženě holografické, ale jsou protkány duhovou nití, což působí určitě jemněji, ale přesto stále stejně zajímavě :).
A i když by se na  první pohled mohlo zdát, že holografické kousky bude třeba kombinovat s méně výraznými barvami, ať nevypadáte jako cirkusačka, je tomu právě naopak! Samozřejmě, že vypadají výborně s černou, ale stejně tak i s ostatními barvami a především pak s těmi pastelovými, které jsou pro mě synonymem jara. Pak je úplně jedno, jestli sáhnete po sukni nebo světlých džínech... holografické kousky se kombijují vážně skvěle a až si nějaký pořídíte, určitě mi dáte za pravdu!

Budete se držet při zemi nebo obohatíte svůj šatník například o holografický batůžek? :))