Be trendy with #instagram

28.05.2017

Instagram

Kde nejraději čerpáte inspiraci? Brouzdáním po internetu nebo raději brouzdáte po skutečných ulicích? Pro mě byli největší inspirací vždy lidé, které denně potkávám... ve škole, na ulici, v obchodních centrech. Občas mi do oka padne celý outfit, většinou ale spíše jeho klíčové kousky, které mi utkví v paměti. Často čerpám inspiraci také na instagramu, který je už roky takovou mou malou „módní biblí" a dnes jsem se tak o mé instagramové outfit úlovky rozhodla podělit také s vámi!

V hlavní roli - OVERAL!

Overaly jsou znovu na módním výsluní a ať už vlastníte nějaký s dlouhými nohavicemi, jako slečna na fotce, a nebo jeho odhalenější verzi s kraťásky, můžete jásat - tohle léto v něm totiž budete módní ikonou číslo jedna! :)) V nabídce jsou nejrůznější zdobení ve formě volánků, průstřihů, ale také potisky, z nichž s horkým letním počasím vévodí především ten květinový... Pokud ale sázíte raději na jednoduchost a rozhodnete se tak raději pro overal jednobarevný, získáte do šatníku nejen trendy kousek, ale především kousek minimalistický a ty přece z módy nevyjdou snad nikdy! :)

Bardot style

Také se při pohledu na staré fotky občas bavíte tím, co jste ještě před deseti, patnácti lety nosily a říkáte si, jak jste v tom vůbec mohly vyjít mezi lidi? :D Já se zrovna nedávno nesmírně bavila u fotky, kde máme s kamarádkami každá zvonové kalhoty v jiné barvě a říkala jsem si, že i když se vrací nejrůznější trendy, zvonáčům tedy odzvonilo jednoznačně!... Pokud ale módní dění alespoň trošku sledujete a nebo sem tam projdete pár obchodů, už určitě víte, jak moc jsem se mýlila! :D Ve zvonových kalhotách vás tak určitě žádné módní faux pas nečeká a stejné „znovuzrození" potkalo také bardot styl. Bardot styl, tedy především šaty a topy v tomto stylu zažívají doslova boom a i když mě na krajku, volánky a podobný styl moc neužije, musím uznat, že jeden bardot top jsem si už také pořídila.  A víte proč?  Už dlouho jsem nenarazila na nic tak ženského! :))

Nesmrtelné květiny

Květinové potisky jsou už roky letním módním trendem číslo jedna a i když se jejich konkrétní podoba neustále obměňuje, stále platí, že s květy zkrátka nikdy nic nepokazíte. Kdyby vás tak tuto sezonu neokouzlil žádný, například z výše zmíněných trendů, „stará květovaná klasika" udělá zajisté stejnou službu! Pokud byste pak chtěla květy, ale v jejich svěžejší verzi, můžete sáhnout po kompletu topu a sukně se stejným potiskem, což může na první pohled působit uniformním dojmem, ale při bližším zkoumání prostě musíte uznat, že to má něco do sebe! Pokud pak outfit doplníte kabelkou v kontrastní barvě, na váš outfit se určitě jen tak nezapomene.

Jak se vybrané outfity líbí vám? Který trend je vám nejbližší? :))