B O T Y, které prostě musíte mít !!!

24.08.2018
Žádné oblečení není kompletní bez nejdůležitějšího příslušenství: úžasného páru bot. 

Ať už se jedná o žabky, nazouváky, sandály či tenisky..... pro ženy, muže nebo pro děti .... zkrátka bez super páru bot se neobejdeme. A kdyby jenom bez jednoho páru. Musíme jich mít přeci několik :-)
Pokud jste milovníci obuvi, tak jako já, zajisté si nenecháte ujít lákavé sezónní slevy, které nám módní domy právě začínají nabízet. Takže je vhodná chvíle podívat se, jaké jsou možnosti:-). Seznamte se s trendy obuví.  Každý model si zaslouží vaší pozornost.

Odvažte se být jiní a být mnohem více dobrodružný svým stylem - bez omezení!

D Á M Y

Dámy,  pomalu zasuňte nožku do jednoduchých, skvělých sandálů.  Cítíte to pohodlí? Sandálky mají různé designové provedení od elegantních podpatků až po sportovní typy.   Můžou být svým designem vhodné do parku, na večírky nebo do bazénu a jsou snadným doplňkem v jakémkoliv teplém počasí. 
Dalším trendy kouskem, který je vhodný téměř v jakémkoliv ročním období jsou tenisky. Cítíte se trendy v páru módních tenisek či slip on?  Žádný strach. I fanynky  teniskového stylu  si jistě přijdou na své . Klasická bílá barva tenisek je snadná volba, ale hlavní stylové body zajisté obdržíte také v případě vybrání páru s odvážně zvolenou barvou.

Tak vybírejte. Zajisté najdete své „favoritky".

D Ě T I

I vaši malí miláčkové přeci potřebují mít na nožkách něco dokonalého, stylového.  Také se přece nemohou smířit s jedním párem bot. Vyberte jim ten správný outfit  doladěný vhodnou obuví. Sandálky, nazouváky, tenisky, balerínky.... to vše a ještě mnohem více je v nabídce pro všechny věkové kategorie vašeho dítěte, ať už děvčátka či chlapce.

Jak je to snadné. Prostě jen vybrat ten správný styl a mohou být vaše.  Vaše děti vám zajisté poděkují. 
Není nad to, mít spokojené dítě v pohodlné obuvi :-)

P Á N I

Kvalitní pánská obuv je nedílnou součástí každého muže  v jakémkoliv ročním období.

Ať už si pánové  zvolí jakýkoliv styl oblečení, určitě by neměl chybět vhodný pár bot, který podtrhne vybraný outfit.  Bohatý výběr bot by proto v případě panského botníku neměl chybět. Nabídka pánské obuvi je velmi pestrá, různé značky, barvy i velikosti.  Vhodný kousek si najde orpavdu každý. 

Níže nabízíme různé typy pánské obuvi,  které by rozhodně neměli ve vašem botníku chybět.