Adidas vytvořil novou kolekci ve spolupráci s designérkou Angel Chen

03.08.2020

Angel Chen je módní návrhářka pocházející z Číny. Její rodiče ji pojmenovali Angel, protože se narodila na Štědrý den a oni si tak myslí, že je Angel jejich dar z nebes. V současné době se přitom jedná o rostoucí hvězdu v módní branži, která se nyní spojila se značkou Adidas Originals.

Veselé barevné tenisky

Ve spolupráci se světoznámou značkou Adidas vytvořila Angel Chen kolekci osmi dámských tenisek. Ty vás hned na první pohled zaujmou svým veselým barevným provedením. Návrhářka ostatně sama tvrdí, že zde chtěla promítnout nezaměnitelný způsob odvážné a barevné grafiky, kterou má tolik ráda.

Ikonické modely v nových barvách

Nový barevný kabátek tedy dostaly ikonické Adidas tenisky označované jako Sleek Super, Kiellor, Ozweego a Magmur. Každý model získal dvě nová barevná provedení, které jsou inspirovány čínskou kaligrafií. Zároveň mají za úkol odkazovat na tradiční čínská bojová umění a kolekce spojuje zkušenost Angel Chen s východní i západní kulturou dohromady.

Sleek Super 

Model Sleek Super je nyní k dispozici v bílé a černé variantě. Pyšní se minimalistickým koženým svrškem a zvýšenou podrážkou. 

Kiellor

Dva nové modely tenisek Kiellor jsou protkané láskou návrhářky k čínské kaligrafii. Tenisky se navíc díky svému provedení hodí do každého počasí. 

Ozweego

Tenisky Ozweego mají za úkol symbolizovat návrat k tradičnímu čínskému bojovému umění. Zároveň vyobrazují živý přístup značky Adidas ke všemu kolem. 

Magnum Runner

A tenisky Magnum Runner nabídnou robustní siluetu, která připomíná gumovou vrstvu rakety používané při Ping Pongu. 

Které tenisky nejvíce zaujaly vás?