ADIDAS Falcon: Vyplatí se investovat do tenisek celebrit?

06.05.2019
V posledních několika letech je nošení tenisek žhavou módní záležitostí. Setkáte se s nimi ve městě, na sociálních sítích a dost možná je i samy nosíte. V této době se na výsluní vyhřívají tenisky Adidas Falcon. Vypadají skvěle a doslova na vás útočí z řady hvězdných instagramových účtů. Opravdu se ale tato investice vyplatí?
 
Máte pocit, že tenisky se hodí maximálně do tělocvičny? Chyba lávky. Ženy je volí ke kalhotám, šatům, a dokonce i kostýmům. Někdo může říct, že se jedná o naprostou záhubu nadčasové elegance. Faktem ovšem je, že teniskám se podařilo zbourat veškerá společenská (a mnohdy i oděvní) tabu. Nosí se všude a ke všemu.
 
Protože jsou si tvůrci sportovní obuvi tohoto trendu velmi dobře vědomi, neustále nás zásobí nejroztodivnějšími barvami a vzory. Oproti předešlým letům, kdy se preferovaly tenisky hlavně v bílém provedení, je dnes škála výběru o mnoho širší. S tím koresponduje i dnes tolik oblíbená tématika devadesátek, které se vyznačují jistou stylovou rozvolněností. (A na kterou Adidas Falcon přímo odkazují.)
 
Že se jedná o masivní trend potvrzuje i fakt, že si nošení tenisek z řady Falcon oblíbila třeba Kylie Jenner  nebo Hailey Baldwin.
Proč jsou právě tyto tenisky tak úžasné? Na to mrkneme v následujících řádcích.

O teniskách ADIDAS Falcon

Tenisky Adidas Falcon spadají do stejnojmenné řady, která se inspiruje módou již zmíněných devadesátek. V současné době tato řada čítá 24 modelů bot. Pro všechny z nich je charakteristická vyšší podrážka a až na pár výjimek i spousta zajímavých barev.
Jisté je jedno. Na své si přijdou jak ty z vás, které dávají přednost klasickým kombinacím v odstínech černé a bílé, tak ty, které touží po opravdové divočině. Pokud máte dostatek sebevědomí, zvolte si boty s motivem několika zvířecích vzorů. Extravagantní ženy potěší boty zlaté, růžové či takové, které v sobě kombinují několik kontrastních barev.
I když mohou boty na první pohled působit poněkud robustně, ve skutečnosti jsou vyrobené z velmi lehkého materiálu. Pohodlnost chůze zaručuje patentovaná stélka OrthoLite. Ta tlumí nárazy při chůzi, takže šetří vaše nohy i klouby. Vnitřní stélka má i důmyslný systém odvětrávání, takže nošení bot bude pohodlné i těm z vás, které dlouhodobě bojují s nepříjemným zápachem.
Cena tohoto modelu se na našem trhu pohybuje v rozmezí 2 499-3 399,-.

Stojí koupě za to?

Ještě předtím, než se pro koupi bot ze série Adidas Falcon rozhodnete, možná se vám budou hodit informace dalších zákaznic, které mají s nošením těchto tenisek zkušenost.

Ty, které byly s jejich nošením spokojené nejčastěji hodnotily:

  • Pohodlnost nošení
  • Lehkost materiálu
  • Originální vzhled
  • Lze je nosit do města i na sport

Mínusy, které uživatelky řešily byly:

  • Cena
  • V některých případech nutnost kupovat boty o trochu menší

Když se na bodování těchto tenisek podíváme ještě podrobněji, zjistíme, že například na internetovém obchodu Amazon získaly 4,7 hvězdiček z 5. Naprosto spokojených bylo 77% zákazníků, kteří si je koupili. Hodnocení za 4 hvězdičky pak těmto botám udělilo 23 % dalších kupujících. Přímo na stránkách ADIDAS tenisky získaly 4,5 hvězdičky z celkových 911 udělených hodnocení.

Z celkových výsledků plyne, že nositelky jsou s teniskami Adidas Falcon maximálně spokojené. Pokud tedy hledáte zajímavý kousek do vašeho botníku, určitě si jedny tenisky z této řady pořiďte.

Líbí se vám tenisky ze série ADIDAS Falcon?