Adidas Deerupt: Jak moc dobré jsou tyto tenisky?

29.04.2019
Zaujaly vás tenisky Adidas Deerupt? Máte v plánu si je koupit? Strávili jsme čas čtením stovek recenzí a přinášíme jedinečný dokonalý přehled o tom, proč koupit a nebo nekoupit tenisky Adidas Deerupt. Jsou velmi žádaným kouskem. Jsou opravdu tak skvělé? Jak uvidíte v této recenzi, stručně řečeno, tohle je to, co si odborníci, fanoušci i fanatici o těchto TOP oblíbených teniskách myslí.

Nové ADIDAS Deerupt jsou nápadem kreativního obchodníka, který dal dohromady dvě slova „rozrušování“ a „vybuchnutí“, a tím vytovřil velmi chytrý název pro tyto boty.  Ať už se vám jméno líbí, nebo ne, tento styl rozhodně přiláká pohledy mnoha z vás.

Adidas Deerupt Runner Style
Adidas Deerupt Runner je letní bota s moderním šněrováním v ležérním stylu. Má ponožkový a lehký vzhled, který poskytuje pohodlí pro každou příležitost. Jeho hlavní přitažlivou vlastností je popruh, který obklopuje botu, inspirovaný dalším pozoruhodným vytvořením Adidasu - mřížkou. Elegantní vzhled bílé mřížky, která pokrývá Adidas Deerupt Runner, vypadá futuristicky a přímočaře. Dobře se nosí s džínami nebo šortkami, zejména během letní sezóny. Šaty, legíny, sukně a trenýrky jsou také dobré možnosti, jak boty Deerupt využít. Boty sluší téměř k jakémukoliv oblečení.

Designové vlastnosti Adidas
Deerupt jsou pohodlné a měkké tenisky. Velmi pružný materiál svršků odpovídá noze a poskytuje velkou podporu a pružnost. Klíčovým prvkem je také šoková absorpce boty. Materiály použité v podešvi boty, byly pečlivě vybrány a testovány, aby absorbovaly šok nohou při každém kroku, při přistání na tvrdém povrchu. Barvy se liší napříč různými součástmi obuvi proto je jen na vás, jaké provedení zvolíte.

Proč koupit tenisky Adidas Deerupt?
 • Velké možnožství barevných provedení.
 • Stávající uživatelé doporučují boty jiným lidem.
 • Tenisky jsou velmi lehké.
 • Velké množství uživatelů má i více párů v různých barvách, jiní mají v plánu další přikoupit.
 • Adidas Deerupt Runner nevypadají objemně na nohou.
 • Boty jsou pohodlné jak na základě testů, tak dle odezvy uživatelů. Několik zákazníků potvrdilo, že v Adidas Deerupt se chodí tak lehce a jsou tak měkké, jakoby chodili po mráčku.
 • Styl tenisky je líbivý. Dle slov uživatelů jsou osvěžující, funky a elegantní.  Milují na nich jedinečný originální design, který vyčnívá nad ostatními.
 • Mají velké množství komplimentů a pohledů, tudíž jsou nositelné při jakékoliv činnosti ať už pro posilovnu, procházky, nebo pro každodenní nošení.

Proč nekupovat Adidas Deerupt Runner?
 • Nesedí velikost, je potřeba objednat o polovinu větší velikost nez jsme zvyklí.
 • Nejsou voděodolné.
 • Nevýhodou je těžší obutí. Otvor u tenisek je tešný a není moc roztažitelný. Není v něm žádná  úchtka pro snadnější obutí.
 • Občasný problém s kavalitou. Někteří uživatelé zjistili, že se na tenisce po několika dnech vyvinulo opotřebení, zejména síťoviny, která se snadno zachytila roztrhla.
 • Zadní část boty se otírá o patu u některých z uživatelů, což není pohodlné.

Adidas Deerupt jsou naprosto fantastické nové tenisky od značky Adidas v každém ohledu. Samozřejmě je na trhu k dispozici obrovská řada tréninkových bot od velké řady značek. Na trhu je velká konkurence. S těžkostí říci, zda vedoucí postavení na trhu má Adidas, ale pravděpodobně tomu tak bude.

Tenisky Adidas Deerupt získaly velmi vysoké hodnocení hvězd na respektovaných internetových stránkách. Zdá se,  že všichni souhlasí, že Deerupt je vynikající nákup. Na webové stránce Adidas.com je mometálně 142 hodnocení zákazníků s 4,4 hvězdičkami, z možných 5 hvězdiček. Stejně tak na Amazon.com si Adidas Deerupt drží skvělou bilanci 4,13 hvězdy z možných 5 hvězd se 72% spokojených zákazníků. Dle serveru Walkjogrun.net ze 750 recenzí, hodnotí Adidas Deerupt až 90% recenzovaných kladně. Pouhých 10% jsou negativní recenze.