92. ročník udílení Oscarů. Jaké celebrity se svým outfitem letos zazářily? 

27.02.2020

Milujete Oscary a při každém udílení se nemůžete vynadívat na nádherné róby slavných herců a hereček? Pak se vám jistě bude líbit tato přehlídka krásy, během které vám představíme ty nejhezčí outfity, které se letos na Oscarech objevily!

Milovníci filmů a umění se konečně dočkali – 9. února 2020 se po roce plném očekávání uskutečnil již 92. ročník udílení Oscarů, jenž se nekonal nikde jinde než v los angeleském Dolby Theater. Stejně jako každý rok i letos se jednalo o speciální událost, které se zúčastnily ty největší ikony filmařského průmyslu.

Po červeném koberci se letos prošly takové hvězdy jako okouzlující Renée Zellweger, Penelope Cruz, Natalie Portman a mnoho dalších. Pojďte se nyní podívat, jaké šaty vzbudily největší pozornost a které z těchto celebrit na Oscarech skutečně zazářily.

Móda z červeného koberce a top outfity z Oscarů

Penelope Cruz

První za zmínku stojí tato španělská kráska, která se kromě četných ocenění, mohla na Oscarech pochlubit i svými nadýchanými černými šaty Chanel z kolekce Haute Couture. Tento elegantní look obohatila o květ bílé kamélie, mašli a pásek z perel, který její róbu krásně oživil. Penelope se svým lookem opravdu zabodovala a Chanel v jejím podání sklidil mnoho úspěchu.

Penelope Cruz

Natalie Portman

Elegantní Natalie Portman letos zazářila v nadčasové Dior róbě se zlatým překrytím a nádhernými šperky Cartier. Skutečným standoutem byl ale černý kabátek, který zdobila vyšitá jména všech ženských režisérek, které na letošních Oscarech nebyly nominovány. Natalie tak ukázala, že spojení módy a originální myšlenky tvoří skvělé harmonické duo.

Natalie Portman

Renée Zellweger

Se svým outfitem tento rok nezklamala ani ikonická Renée Zellweger, která vsadila na minimalistické bílé šaty z dílny Armaniho a udělala dobře. Asymetricky řešené rukávy společně s lesklými flitry tvořily jemný a elegantní look, jenž na této sympatické herečce skvěle vynikl.

Renée Zellweger

Cynthia Erivo

Velkou vlnu pozdvižení sklidila pro svou originální róbu také anglická herečka a zpěvačka Cynthia Erivo, která na červeném koberci šokovala svými originálními šaty od značky Versace. Výrazný rozparek, síťovaný střed, unikátní dekolt a splývavá sukně – tím vším si vysloužila obdivné pohledy. Outfit Cynthie dále vkusně doplňovaly šperky Maria Tash a lodičky Stuart Weitzman.

Cynthia Erivo

Florence Pugh

Svým oslnivým lookem zaujala rovněž půvabná anglická herečka Florence Pugh. Ta pro tuto speciální příležitost zvolila volánkové šaty v zářivě azurovém odstínu. Za svůj dokonalý vzhled vděčí značce Louis Vuitton, od které má Florence róbu i náhrdelník. Vynikající tečkou hravého looku jsou luxusní náušnice Maria Tash.

Florence Pugh

Janelle Monáe

Naši vytříbenou přehlídku krásy zakončíme americkou zpěvačkou a tanečnicí Janelle Monáe, která své okolí naprosto ozbrojila svou stříbrnou večerní róbou a šperky od Ralpha Laurena. O to, aby na každém kroku zářila, se postaralo více než 168 000 Swarovski krystalů, se kterými udělala naprosto jedinečný dojem.

Janelle Monáe

Letošní noc Oscarů měla skutečně co nabídnout – od kvalitních filmových děl až po ohromující přehlídku krásných outfitů. Značky jako Ralph Lauren, Versace či Chanel se postaraly o to, aby jejich unikátní šaty spolu s jejich nositelkami nikdo nepřehlédl.