7 věcí, do kterých letos investovat

06.01.2017
Novoroční předsevzetí jsou dobře myšlenou záležitostí. Někdy jsme k sobě však hodně tvrdí a stanovíme si drsná nová pravidla, která pak nedokážeme dodržovat. Proto je lepší upnout se na předsevzetí více realistická a splnitelná... takže co třeba investovat do svého šatníku? Doplňte ho o všechny kousky, na které jste loni zanevřeli a přitom víte, že je potřebujete jako sůl. Inspirujte se našimi 7 tipy, do kterých se letos vyplatí investovat.

1. Oblek

Možná se toto téma omílá pořád dokola, ale jeden pořádný oblek by měl být ve vaší povinné výbavě. I když v něm nechodíte do práce. Pokud hledáte univerzální, vhodný na všechny příležitosti, vsaďte na tmavě modrý nebo uhlově šedý. Samotný oblek je ale pěkná nuda! Proto vám doporučujeme vyhrát si i s jemnými detaily - kapesníčkem, ozdobou do klopy nebo manžetovými knoflíčky. Uvidíte ten rozdíl.

2. Chinos

Tyhle kalhoty se stanou vašim nejoblíbenějším společníkem. Kupte si jedny modré a druhé v přírodní béžové barvě. Jakmile je budete mít, zjistíte, že už vlastně ani žádné jiné nepotřebujete. Chinos vám totiž věrně poslouží jak na poradě v zasedací místnosti, tak na plážové party.

3. Bílá košile

Košile jsou v pánském šatníku velice nedoceněné, obzvláště ty bílé. Ale pánové, taková kvalitní bílá košile dokáže nadělat velkou parádu. Hodí se k džínům, ke kalhotům, k oblekům všech vzorů a barev, dokonce i ke správně zvoleným kraťasům může vypadat fantasticky. Vybírejte mezi kvalitnějšími bavlněnými kousky, u ostatních materiálů hrozí riziko žloutnutí, srážení či třepení.

4. Trenčkot

V jarních i podzimních plískanicích určitě oceníte, když v šatníku najdete nepromokavý a větruvzdorný trenčkot. Vydobyl si pozici nestárnoucí klasiky, takže se rozhodně vyplatí koupit jeden pořádný, který vám bude věrně sloužit ještě několik dalších let.

5. Hodinky

Možná používáte ke zjištění aktuálního času mobilní telefon... nic ale nevylepší váš outfit tak skvěle, jako dokonale padnoucí hodinky. Zda se rozhodnete pro kožený pásek nebo dáte raději přednost kovovému je úplně jedno. Hlavně, že dáte šanci hodinkám.

6. Sluneční brýle

Neexistuje žádný outfit, který by dokonale padnoucí sluneční brýle nezlepšily. Právě naopak. Stačí najít tvar přesně pro váš typ obličeje a máte vyhráno. Pokud si chcete pořídit pouze jedny, vybírejte mezi těmi méně sportovními. Módní a elegantnější modely se hodí ke každému stylu oblečení.

7. Robustní šněrovací boty

Jsou odolné, je na ně spoleh a navíc mají nadčasový půvab. Brázdit ulice v těchto botech je stejně pohodlné jako jimi projíždět v nejbezpečnějším SUV na trhu.