7 kousků pro každou příležitost

28.11.2017
Oblečení je tak trošku jako lidé... objeví se ve vašem životě, někdy zůstane (téměř) na věky, jindy je po vašem boku naopak jen chvilku, protože to zkrátka není ono...

Lidi kolem sebe si většinou vybíráme pečlivě, ale u výběru oblečení už tolik všímaví a přemýšliví nejsme... a to je škoda! Protože být tomu jinak, ušetřili bychom nejen spoustu peněz, ale často také času, protože když nakupujeme bezmyšlenkovitě, často nám v šatníku skončí věci, na kterých ještě po roku visí visačka... nemám pravdu? :)
Bezmyšlenkovité nákupy nesvědčí naší peněžence... a vlastně ani životnímu prostředí! Ty nejlepší kousky by zkrátka měly být jako nejlepší přátelé - budete na nich milovat úplně všechno a nikdy se vám neomrzí. A zároveň jsou to také kousky, které jsou nadčasové, skvěle kombinovatelné a díky kterým také ušetříte, protože není třeba je stále obměňovat :).
Investujte své peníze do kousků, které vám to milionkrát vrátí = pořiďte si variabilní věci vhodné pro každou příležitost den-noc, práce-party... zkrátka kousky pro každý den! Hledání - ať už přátel, nebo těch pravých kousků, není vždy snadné, ale v dnešním článku jsem vás seznámila  s „někým", kdo by za zařazení do vašeho šatníku určitě stál, co říkáte? :))