5 + 2 těhotné celebrity, které vás inspirují svými outfity

17.03.2021

Těhotenství je sice „jiný stav”, touha být krásná a hezky se oblékat se ale u spousty z nás nemění. Jak zkombinovat váš outfit, aby byl pohodlný a zároveň šik? Pojďte se s námi podívat, jak se oblékají české a zahraniční těhotné celebrity a nechte se inspirovat jejich stylem!

Jak se oblékají české těhotné celebrity?

Martina Pártlová

Zpěvačka Martina Pártlová, která ve svých 41 letech čeká se svým o 14 let mladším partnerem holčičku, si hodně dlouho vystačila s původním oblečením – jednoduchými elegantními šaty volnějších střihů. V pokročilejším stádiu těhotenství už ale musela dokoupit i těhotenské kousky. Zvolila naprostou klasiku  – džínové lacláče, které jsou v jejím případě důkazem toho, že těhotenská móda může slušet. Skvělou inspirací na památeční těhotenské fotky je pak rockerský outfit, který se bude líbit všem nastávajícím maminkám, které si nepotrpí na sladké barvy, krajky a volánky.

Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová nebyla nikdy celebritou, která se snaží upoutat pozornost světa výstředními outfity. Nejinak tomu bylo v případě jejího prvního, a teď i druhého, těhotenství. Na společenské události se, jako ostatně jakákoli žena, ráda oblékne do elegantních šatů, nebojí se ale ani ukázat fotky ze soukromí, kde ji můžete vidět v pohodlném oblečení jako jsou lacláče, volné mikiny, tepláky nebo džíny a trička. Prostě pohodlí na prvním místě a žádná přetvářka.

Patricie Pagáčová

Známá herečka, která se proslavila zejména rolí Terezy Jordánové v Ulici, se v létě roku 2019 provdala za dramaturga Tibora Pagáče. Aby toho štěstí nebylo málo, Patricie letos v únoru oznámila, že je v očekávání. A jak je vidět, těhotenství si vždy usměvavá blondýnka skutečně užívá. Mezi jejím oblečením můžete vidět pohodlné šaty, legíny, volné sportovní kousky, ale i elegantní kimona a krajkové přehozy, ve kterých nechává vyniknout těhotenské křivky decentním způsobem.

Emma Smetana

Křehká a éterická Emma Smetana se stane maminkou už podruhé a tak přesně ví, jaké outfity zvolit, aby se cítila pohodlně a zároveň dobře vypadala. Díky své stále štíhlé postavě si může dovolit jak rozevláté šaty, tak i oversize kalhoty, košile a trička, které v jejím případě nepřidávají na objemu. Při nedávném pobytu na Bali, kdy byla Emma již v 7. měsíci, jsme ji mohli vidět v minimalistických kouscích, které jsou jako dělané do tropického ráje a jsou skvělou inspirací pro nadcházející letní dny.

Karolína Kurková

Rodačka z Děčína a světová topmodelka čeká již svého třetího potomka. Jelikož se ve světě módy pohybuje od 15 let, nenechá vás na pochybách o tom, že i těhotná žena se může oblékat moderně a stylově. Na veřejnosti ji vždy uvidíte dokonale oblečenou a sladěnou – ať už se jedná o módu ležérní nebo elegantní – a svůj styl neodkládá ani v těhotenství.

Jak se oblékají zahraniční těhotné celebrity?

Meghan Markle

Meghan, vévodkyně ze Sussexu a manželka prince Harryho, se na veřejnosti většinou obléká do elegantních šatů, které vyhovují královskému protokolu. Zároveň se nikdy netajila tím, že v jejím šatníku nejsou pouze značkové kousky za závratné částky, ale také konfekce z obchodních řetězců. Nejinak tomu je v období těhotenství. Meghan je tak skvělým příkladem toho, že být krásná během těhotenství nevyžaduje žádné ohromné investice.

Emily Ratajkowski

Emily se netají svými poněkud kontroverzními názory na „pohlavně neutrální” výchovu jejího budoucího potomka. Za stejně kontroverzní by se daly označit také její outfity – těsné přiléhavé šaty z kožených či lesklých materiálů, velké výstřihy, krátké délky a výrazné barvy. Na druhou stranu proč ne? Emily Ratajkowski je zářným příkladem toho, že ani v těhotenství se nemusíte vzdávat svého stylu a pokud to příležitost dovoluje, můžete klidně vynést oblíbené sexy kousky.